ČAV ČAV - Českomoravští­ amatéři vysí­lači

pokračujeme v dí­le těch, kteří­ byli první­...

Vítejte
Uživatelské jméno:

Heslo:


Pamatuj si mě

[ ]
Hlavní menu
Účetnictví sponzoruje

Novinky - Kategorie 'Různé'
Předběžné výsledky Zimního QRP závodu na VKV 2018
Sunday 18 February 2018 - 13:22:37 0
Deklarované výsledky Zimního QRP závodu na VKV 2018
Saturday 17 February 2018 - 12:16:54 0
90 let vzducholodi ITALIA
Wednesday 24 January 2018 - 23:31:09 0
Pozvánka na Zimní QRP závod na VKV 2018
Wednesday 17 January 2018 - 05:15:43 0
Výsledky Letního QRP závodu na VKV 2017
Monday 28 August 2017 - 07:55:15 0
Předběžné výsledky Letního QRP závodu na VKV 2017
Wednesday 16 August 2017 - 22:11:20 0
Pozvánka na Letní QRP závod na VKV
Thursday 13 July 2017 - 21:38:51 0
Online kurs telegrafie
Tuesday 04 April 2017 - 21:22:18 0
Zimní QRP závod na VKV 2017 - konečné výsledky
Saturday 18 March 2017 - 00:53:01 0
Zimní QRP závod na VKV 2017 - předběžné výsledky
Sunday 26 February 2017 - 22:36:27 0
Přejít na stranu       >>  


CAV(c) 2004 ČAV - Českomoravští­ amatéři vysí­lači
Optimalizováno pro libovolný prohlí­žeč v rozlišení­ 1024 x 768 bodů nebo vyšší­m.
Vygenerováno za: 0.0747 sec, 0.0235 z toho dotazů.