Novinka: Z rubriky "radioamatérský zážitek roku"
(Kategorie: Různé)
Napsal ok4rm
Tuesday 19 February 2019 - 10:27:47

Na novém webu ČAV (zatím ve zkušebním provozu) přidal Petr, OK1LIX, nový příspěvek do rubriky "radioamatérský zážitek roku" (2018), kam naši členové občas posílají krátké články o nejvýraznějších momentech svého radioamatérského života.

Petr demonstruje mocnou sílu vůle, kdy v podstatě zcela sám, bez jakékoliv cizí pomoci, se připravil na zkoušky, sám si dal dohromady zařízení a bez přímé účasti nebo vlivu kohokoliv dalšího udělal první spojení, a to hned telegrafní. Až potom, v květnu 2018, se mi ozval mailem (pracujeme ve stejné firmě) a rovnou se přihlásil jako nový člen ČAV. Což mne zanechalo v šoku, protože za celou dobu jsem netušil, že přímo ve firmě mám kolegu radioamatéra a navíc ještě tak silnou osobnost. Dnes, v době internetu, spojil dostupnost informací a návyk k samostatné práci, který si přinesl ze svazarmovského radioklubu.

Petr, OK1LIX, je pro mne příkladem radioamatéra-průkopníka (byť "jenom" v oblasti sebevzdělávání) s poctivým a ohleduplným přístupem a považuji jej za prototyp člena ČAV. Typ lidí, jaké bychom rádi pozvali do našich řad.

Petře, díky, že jsi k nám přišel a díky za Tvůj inspirující článek!

Své příspěvky na téma "nejvýraznější radioamatérský zážitek minulého roku" prosím posílejte na mailovou adresu redakce@ok5cav.cz


Tato novinka je z ČAV - Českomoravští­ amatéři vysí­lači
( http://www.c-a-v.com/news.php?extend.1361 )


Vygenerováno za: 0.0507 sec, 0.0285 z toho dotazů.