Novinka: Schůzka ve Sklepě 14.03.2019
(Kategorie: Různé)
Napsal ok1dom
Monday 18 March 2019 - 22:23:32

Ve čtvrtek 14. března 2019 jsme se tradičně sešli v nejzazším sklepě restaurace Sklep. Výhodou tohoto umístění je, že neděsíme ostatní hosty svými pokusy např. při měření napětí pomocí plastového pravítka. Tenkrát Pepa OK1SJ vygeneroval blesky přes půl stolu doprovázené patřičnými zvukovými efekty. Dlouho jsem neviděl tak nevěřícně vykulené oči hosta, který seděl přes uličku, jehož první rána dostihla zcela nepřipraveného. Lekl se tak, že nadskočil, až si málem zvrhl pivo. Měl by vědět, že v české hospodě je možné cokoli.
Další výhodou je, že máme skvělý výhled na tanky a tudíž jsme si jisti, že se má co čepovat.

Účast tentokrát komorní. Probrána Výroční členská schůze ČAV, patřičně pomluven Jindra OK4RM, neb se nedostavil a nemohl odmlouvat. Asi mu budeme muset koupit kalendář a předepsat termíny schůzek, zřejmě mu jeden z Němců klepe na dveře. Výčepní velmi rychle pochopil výkřik „Sahara!“. Byv poučen o významu tohoto slova z vojenského žargonu nosil další piva patřičným tempem a bez zbytečného zdržení.
Mrzela nás mailová hádka mezi Frantou OK1HH a Jindrou OK4RM. Bylo by dobré naslouchat tomu, co říká ten druhý a nereagovat ve zlosti.

Zapsal Mirek OK1DOM


Tato novinka je z ČAV - Českomoravští­ amatéři vysí­lači
( http://www.c-a-v.com/news.php?extend.1370 )


Vygenerováno za: 0.1570 sec, 0.0184 z toho dotazů.